Piegāde un apmaksa

Rīga, Mārupe un Jūrmala piegāde ir  trīs darba dienu laikā, vienojoties par piegādi līdz norādītajai adresei vai izmantojot Omniva, Pasta stacija, DPD Paku skapja pakomātus.

Ārpus Rīgas, Latvijas teritorijā  piegāde ir  piecu darba dienu laikā, izmantojot Omniva, Pasta stacija, DPD Paku skapja pakomātus vai ar kurjeru saskaņā ar zemāk norādīto cenrādi.

Ja prece tiek pasūtīta brīvdienās vai svētku dienās, tad pasūtītās preces piegādes termiņš tiek aprēķināts no nākamās darba dienas.

Ja prece tiek apmaksāta ar pārskaitījumu, tad pasūtītās preces piegādes termiņš tiek aprēķināts no dienas, kad nauda tiek ieskaitīta Pārdevēja kontā.

 

Piegādes maksa Rīgā ar kurjeru- 5,00 EUR.

Piegādes maksa ārpus Rīgas ar kurjeru- 12,00 EUR

Piegādes maksa  Omniva, Pasta stacija- 5,00 EUR.

Piegādes maksa DPD Paku skapja pakomātos- 4,00 EUR.Pasūtot preci uz pakomātiem, lūdzu, ņemt vērā, ka prece pakomātos tiek uzglabāta konkrētu laiku, un ja netiek izņemta, to nosūta atpakaļ Pārdevējam. Tādā gadījumā Jums būs jāsazinās ar Pārdevēju un par atkāŗtotu sūtīšanu būs jāmaksā- 8,00 EUR. Nauda par piegādi netiek atgriezta!


Visi piegādes laiki tiek saskaņoti ar Pircēju.

Ja Jums nepieciešama ātrāka preču piegāde, lūgums ar mums sazināties pa e-pastu vai tālruni.

Pēc iepriekšējās vienošanās piegāde tiek veikta arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās!
Norēķinu kārtība ir iespējama maksājot ar pārskaitījumu. Rēķins tiek nosūtīts uz Pircēja norādīto e-pasta adresi uzreiz pēc pasūtījuma apstrādes, izvēloties pasūtījuma apmaksu veikt ar pārskaitījumu. Piegāde tiek veikta pēc rēķina apmaksas.

Saņemot preci ar kurjeru Rīgā  ir iespējama samaksa skaidrā naudā. 

Lūdzam sagatavot precīzu naudu, ja pasūtījuma apmaksa tiks veikta skaidrā naudā. 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.