Noteikumi

Iegādājoties preces internetveikalā www.maziemunlieliem.lv Pircējs slēdz Distances līgumu ( MK noteikumi ) ar Pārdevēju, kur ir  atrunāti preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. 

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs apņemas pieņemt pasūtīto Preci un veikt norēķinus  saskaņā ar Distances līguma noteikumiem.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu un savu kontaktinformāciju. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu vai skaidrā naudā, preci saņemot Rīgā, Rīgas rajonā, Mārupē vai Jūrmalā. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējs veic pasūtījuma apmaksu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 darba dienu (Rīga, Mārupe, Jūrmala) vai 5 darba dienu laikā (pārējā Latvijas teritorija) kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un vietu saskaņojot ar Pircēju.  Piegāde notiek saskaņā ar Pārdevēja piegādes noteikumiem. Piegādes noteikumi un maksa ir pieejama sadaļā Piegāde un Apmaksa.

Ja prece nav uz vietas Pārdevēja noliktavā, piegādes laiks var aizņemt līdz 30 darba dienām, Pircējs par to tiek informēts. 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības, pārdevējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāra dienu laikā no dienas, kad saņemta prece un atteikuma veidlapa no pircēja ,atmaksāt pircēja veiktās iemaksas par preci, izņemot  preces piegādes izmaksas


Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pircējs ir atvēris preces iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt noteikumiem, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.


Informācijai

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāja sniegtās informācijas, un var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām.